Niby tak, ale kto by niby inny chciał sypnąć kasa na tak upolityczniona spółkę. To zwykła firma jakich dziesiątki na rynku, zwyczajnie im się pofarcilo zamknąć kilka kontraktów w jednym roku na dobrych marżach, dużo sprytu do tego nie trzeba. Jak nie kupi reszty cpk to nikt nie kupi tak to może się skończyć.