Torpol potrzebuje ogromnej ilości gotówki a wy chcecie dywidendy... przecież żeby budować trzeba mieć za co, a nie trudno się domyślić ze przychody skoczą może nawet kilkukrotnie po uwolnieniu inwestycji. Będzie taki dzień ze będziecie wspominać cenę 18 czy nawet 30zl. To będzie Moch mim zdaniem.