Wystarczy ze ogłosza skup na 5mln akcji po 25 zł co daje 125mln z rachunku spółki w dalszy ciągu zostanie w spółce 300baniek i Skarb państwa osiągnie ponad 50% w akcjonariacie nic nie robiąc .Tak to widze w niedługim czasie i Sasin będzie zadowolnyże już nikt im nie podskoczy a tak zawsze moze pojawić sie oferent który może przejąc spółkę robiąc wezwanie na 51% wykładając 250baniek i będzie miał nadwyżkę na dziś ponad 150mln Prosty rachunek ekonomiczny a wrogie przejęcie może się pojawić i to szybko