no tak inwestując na GPW trzeba mieć czas a nie dziś kupie i za tydzień chce sprzedac z zyskiem Dobre spółki sa pilnowane na początku swoich wzrostów Nie po to zdołowali kurs wczoraj przy sztucznych obrotach by teraz zaczęło odbijac trzeba troche pomęczyć drobnicę która szybko by chciała wziąc zyski to tak nie działa Cierpliwośc zawsze wynagradza Popatrzecie na Sunex CCC i kilka innych spółek jak trzymali kurs a dzis nie było komu oddawac pomimo wzrostu 12% Powodzenia wam i sobie życze ja skupuje póki jest na korekcie podobnie robie z TEN gdzie czekam może jeszcze spadnie