Forum Forex +Dodaj wątek

Re: kiedy wejść w dolara?

Zgłoś do moderatora
znacie to powiedzenie
-„Sell in may and go away
jak wg was wtedy sie zachowalby eur/dol
gdyby sie mialo sprawdzic