Forum Forex +Dodaj wątek

Re: kiedy wejść w dolara?

Zgłoś do moderatora
Na dziennym mamy dobrze widoczny kanał spadkowy. Początek styczeń 2016. Jeśliby USDPLN trzymał się tego kanału, to zobaczymy 3,60. Kurs ok 3,84 oznacza wyjście w górę.