Forum Forex +Dodaj wątek

Re: kiedy wejść w dolara?

Zgłoś do moderatora
arydziela wizjerow sa zastanawiajace
np analit z glob dzis napisal------ Do 2017 roku możliwe są wzrosty w rejon 1380-1480 USD. ?????/
a skad mu sie to wzielo juz nie napisal
a wy martwicie sie czy w gore zy w dol zawsze mozliwe sa dwie strony i po to macie punkty zapalne by zmykac jak cos idzie nie tak
madrych tu nie ma raczej mozna tylko zakladac
a zaczac od tego jak widzicie wzrosty w usa bo to podstawa kierunku na dolarze
cel jest 3,85 a wsparcie grozne 3,7750
a po co ja to pisze ????
https://www.bankier.pl/forum/temat_usd-pl-wykres,20328861.html
a po to by nie zadawac glupich pytan