Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,28 zł , zmiana od tamtej pory: 8,88%

Re: kiedy to wezwanie

Zgłoś do moderatora
żeby zrozumieć jak absurdalnie nisko jest wyceniana aktualnie spółka wystarczy porównać 2 transakcje:
1. Sprzedaż OW Barbarka w Świnoujściu za ponad 15 mln. To był 1 z 7 hoteli spółki. Zdaje się, że najmniejszy. To ile warte muszą być obiekty Interferie Medical Spa w Świnoujściu czy obiekty w Kołobrzegu i Dąbkach??!!!
2. Za modernizację i rozbudowę jednego z 6 obiektów spółki, czyli hotelu Argentyt w Dąbkach wykonawca otrzymał wynagrodzenie ponad 47 mln + VAT.
Czyli ledwie 5 mln mniej niż obecna kapitalizacja całej spółki!!!

Tak konserwatywnie, spółka powinna być wyceniana przynajmniej na poziomie 120 mln, a realnie bliżej 150 mln, uwzględniając majątek i zyski spółki w kolejnych, pocovidowych latach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI 1,30% 4,66 2021-10-22 15:02:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.