Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 18,81%

Re: kiedy to wezwanie

Zgłoś do moderatora
to chyba zależy od tego kto będzie wzywającym. Jeśli KGHM to spodziewam się ceny w wezwaniu na poziomie tej oferowanej z Bipromet, czyli jakieś 0,7 WK (czyli około 5,70-6 zł za akcję). Jeśli to jakiś podmiot zewnętrzny czy fundusz inwestujący w hotele, a może o tym świadczyć komunikat o due diligence to spodziewam się przynajmniej WK (8 zł), jeśli nie wyższej, bo przecież wartość nieruchomości ostatnimi czasy rośnie. Swoją drogą due diigencje trwa już 3 kwartały. Może inwestor chce zobaczyć jak hotele są zapełnione w sezonie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI 1,27% 4,80 2021-10-27 16:29:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.