Spokojnie. Dojna zmiana nie pozwoli zdechnąc tak szybko dojnej krowie. Wynedzniała straszliwie niczym po 7 chudych latach. Tak jak pisałem wczesniej Bank Ochrony Stołków a nie środowiska. Póki istnieja jeszcze panstwowe instytucje i przedziebiorstwa to beda mieli komu wciskac śmieci z coraz to nowszych emisji. Nawet jak cena zejdzie do groszówek to dla nich zupełnie bez znaczenia . Pamietam jak jesienia zeszłego roku pisałem o nowym dodruku . Wszyscy sie wtedy smiali. Mineło raptem kilka miesiecy i voilà...