Dnia 2016-05-09 o godz. 13:39 ~wykres napisał(a):
> nie, wyraźnie zaznaczam, ze to moje przypuszczenie...
>
> ja patrzę na wolumeny, kurs jest mniej ważny, bo wzrosty będą, gdy po lewej zacznie się zainteresowanie...
>
> no i tak durakowato się nie zabawiam... ;)
Wg mnie fundy. O tym już kiedyś pisaliśmy.
I uwierz mi wykres naprawdę mnie nie interesuje jak ty się zabawiasz ;)