popiskiwałeś miesiącami, ze do 3,16 nie spadnie,
a pod koniec roku przestałeś, gdy zobaczyłeś 3,0x a potem 2 z przodu...
na co czekam? - na twe 8 zeta, gdy ogłosisz, ze sprzedasz - wtedy znikne z wątku ;)
a dla pozostałych:
http://stooq.pl/mol/?id=3445
http://stooq.pl/mol/?id=3466
no i te tłumy na kupnie oraz niby brak chętnych do sprzedawania... ;)
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc