już twój pokazuje, ze nie jest zerowe ;)
a poza tym komu maja sprzedawać, jak na kupnie pusto?...
kiedyś nie mogłeś doczekać sie 3,16
a jak spadło na 2,98 to miesiącami siedziałeś cicho z podkulonym ogonem
no i wreszcie wiesz już, jaka jest różnica między skupem a scaleniem?
bo kiedyś na watku boryszewa zjadali cię śmiechem, gdy się tam skompromitowałeś niewiedzą... ;)