Tutaj autor wątku :D ... Dokupiłem poniżej 40tu i jestem bardzo zadowolony. UNIMOTU nie opuszczę co najmniej przez rok. Tutaj będzie się działo - ani myślę wychodzić poniżej 100 zł. UNIMOT to dojna krowa, teraz tylko spokojnie obserwować i przytulać dywidendy. Pozdrawiam i mam nadzieję, że Inni też zadowoleni.