Dnia 2020-06-17 o godz. 15:52 ~truth napisał(a):
> Dzień dobry, mam zamiar dokupić niewielki pakiet akcji UNIMOTU, czy warto to zrobić teraz? Pozdrawiam
Na Twoim miejscu poczekałbym do wyborów. Wygrana "totalniaka" to koniec rządów PIS i powrót do "kręcenia lodów" na paliwach. Wtedy Unimot ..................., lepiej nie pisać. Sam mam od dawna i nie mogę się zdecydować, trzymać czy wywalić.