Dnia 2020-06-19 o godz. 22:12 ~wojtek napisał(a):
> ja ktoś może być normalny jeżeli nawet nie wie o jakich łapówkach mówimy
Masz rację nie jestem z Twojej "totalnej normalności", bo nigdy nie powiedziałbym, że pieniądze dane dzieciom i emerytom to łapówka. Też, że czas gdy np PKN Orlen w latach 2007-15 miał ok. 2.9 mld zysku był normalny, a lata 2016-19 gdy ten zysk to ok. 20,9 mld jest nienormalny.
Dlatego nie życzę Unimot-owi i Polsce powrotu do Twojej "totalnej normalności".