Dnia 2020-06-20 o godz. 12:25 ~wojtek napisał(a):
> czyli uważasz że trzeba zadłużać państwo żeby bogatym dać 500 ?????? a jeżeli dostali to była łapówka wyborcza według prawa karana , ale trzeba mieć mózg żeby to zrozumieć . Dlaczego w prywatnych finansach nie weżmiesz kredytu i dzieciom nie rozdasz ???????? bo trzeba będzie spłacac i muszisz sie zastanowić , ale obiecanek wyborczych sie nie spłaca .W ten sposób się wysyła ludzi na bezrobocie bo jest lepiej niż pracowac i od tego mamy miec lepiej w Polsce .Zysk pkn był mniejszy bo jakis kaczyński wymyślił sobie żeeby możejki kupić , ale ty za mądry jesteś żeby to zrozumieć , i jeszcze chciałbym żebyś miał wnuczka albo syna geja i idż po pomoc do dudy ,i jeszcze ksiądz ci tego wnuczka powinien wy,,,,,,,,,,,,,,, to twoja katolicka pisowska normalnośc
Nie chce mi się prostować tych kłamstw i insynuacji, poczytaj dane GUS. Koniec.