Ale dzięki temu, że sprzedałem trochę tego co miałem po 25 mam teraz kasę na trzymanie po 23 :-) Kto wie co by było jakby nie grubszy opór na tym poziomie.
Po 40% wzrostu musi być korekta - nie ma co panikować. Idziemy do góry niedługo. Chociaż jak ktoś nie wierzy to chętnie po 22 wezmę.
Pozdr, WK