ale co mam się ogarnąć? widzisz inny arkusz zleceń ? To nazywasz podparciem ? :):):):):) to ja łącznie mam więcej akcji niż to całe podparcie, a może mówisz o tych 48 k po 21 czyli 30% niżej niż obecnie ? :)
4 500 (2) 0,25
12 510 (2) 0,24
17 185 (3) 0,23
61 906 (5) 0,22