co za głupie pytanie ? Kupuj akcje to będziesz wiedział kiedy. Spółka ma potencjał do sporego wzrostu. Przy ponad 50 groszach kapitalizacja będzie ok 6 mln. skoro spółka ma przychody ok 20 mln i zyski to spokojnie ta kapitalizacja będzie rosnąć,
Dodatkowo mało akcji jest w obrocie więc wszystko może się zdarzyć.
Ja aż tak daleko do 1,5 nie sięgam chyba, że mi wytłumaczysz skąd ta twoja wycena ?