Ja bym emisje wykluczył, raczej będzie przemeblowanie aktualnych akcjonariuszy na zasadzie odkupu akcji. Nawet jak na polskie warunki to większość inwestorów dostrzega że emisje to równia pochyła, przy braku kapitału na GPW nikt tych śmieci nie kupi. Działalność Protektora opiera się na produkowaniu obuwia a nie drukowaniu bezwartościowego papieru. To nie ten typ spółki co Miraculum czy BBZ których idolem jest Patrowicz czy inny magik.