kolega "ja" ma rację,
miejscowy pismak naskrobał coś w regionalnej gazecie w oparciu o domniemania analityka miejscowego domu maklerskiego,
to trochę za mało żeby wyciągac tak pesymistyczne wnioski,
spółka przygotowana pod przejęcie czego pozytywnym sygnałem jest wzrost kursu akcji,
strategiczny inwestor jest najprawdopodobniej znany dla oficjeli protektora,
w wolnym obrocie nieco ponad 24% akcji które od pewnego czasu są systematycznie odbierane, przypuszczam, że częśc z nich jest skupowana poprzez osoby/podmioty związane z nowym inwestorem,
przy tak małym free float i pozytywnym info po 9 listopada kurs może poszybowac sporo wyżej niż dotychczas, uważam, że jest to dobry czas do nabycia lub zwiekszenia zaangażowania, chociążby na krótko.
pozdrawiam. Lutek.