Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: 20,14%
Dnia 2020-12-24 o godz. 11:06 ~Janek napisał(a):
> Jakieś zamieszanie się robi z tym KCI,a tu obroty wzrosły od paru dni i cena akcji skoczyła, coś się tu będzie działo z początkiem roku.

Żeby zaraz nie spadło jak ludzie zorientują się że Jakubas słał się lokajem PiSu i ma przejąć Rzeczpospolitą dla Kaczora

Brać udział w niszczeniu niezależnych mediów to już mega syf a nie 'biznes' :/
  • KCI Autor: ~Janek
  • Re: KCI Autor: ~zniesmaczony

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT -0,29% 17,30 2021-04-20 16:46:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.