Panowie to jest jakiś absurd że ta Spółka jest jeszcze na Giełdzie
Odpowiedzcie sobie sami jaką wartością jest maksymalny brak jakiegokolwiek asortymenty na Magazynach wynajmowanych jak i ich własnych!!!!! Ludzie tak źle to jeszcze nigdy nie było.
Nie chce być PROROKIEM ale uważam że to już niestety koniec
Tylko żal że ludzie którzy ciężko pracowali patrzą na dno tej firmy i zastanawiają się co się stało z tak POTĘŻNĄ firma jaka był Advadis!!!!!!!!!!!!!!!!!