Jak to nie odwolaja, ja tam uwazam, ze historia kolem sie toczy i trzeba cwaniaczkom kozla ofiarnego. Prezesina wystapi z placzem, ze on taki dobry wszystko naprostowal, wszystko mial ugadane, ale sie nie udalo bo zli kapitalisci wszystko zepsuli (tym razem nie wzieli emisji)... czyli dokladnie tak jak bylo z browarami brok-strzelec. Do dzis na uczelniach pokazuja to jako przyklad, ze niby wszystko pieknie a smrod pozostaje... i za ta spolka i za tym zarzadem sie owa aura wlasnie ciagnie... im szybciej ta spolka updanie tym lepiej dla akcjonariuszy o tytanowych zwieraczach, bo jak bedzie szybko to jakis grosik czy dwa moze za akcje wpadnie.