Ono w sumie to możesz mieć rację tylko wtedy te bajania o tym jacy są zarobieni nijak się mają do rzeczywistości bo jeżdżą po polskiej wsi a nie w Portugalii nie na kultowej Wespie tylko komarze a te pakieciki o których mowa to nie tysiące tylko setki