O czym Ty piszesz z Dino? Brałem po149zł. Z czego 75proc. pakieta sprzedałem po 188, a pozostałe 25proc. po 195.
Zajęło mi to równo 15 sesji. Nie miałem w planie trzymać dłużej.
Spekuluję największymi wolumenami na dużych spółkach, a kumuluję małe. Brałem 2,5k. sztuk, wyciągnąłem około 30 procent i bye bye.
Muszę tak robić teraz Reznor, bo wywaliłem cały portfel jak się spadki zaczęły.
Podobnie z Trakcją. Wejście 1.4, wylot pod 4 zł. Wolumen - tu nie napiszę :))). No w każdym razie razie dużo za dużo jak na takiego trupa. Ale co mnie to obchodzi jak daje zarobić i w każdej chwili mogę całość sprzedać. Nie to co na var czy creepy.