Tu trafiłeś super, nie wierzę w trakcje co podkreślałem parę razy że względu na zarząd, ale widać lepiej się zachowała, a niech Ci rośnie dalej wers i innym. Ja sobie czekam podobny sektor, ale zdrowszy bilans. Kurde mogłeś chwilę poczekać a Dino to byś rozbił bank. Obstawiam H4 na Dax i po 12:00 będę zamykał. Pozdro