Nie tym razem nie ja :), wczoraj brałem i teraz sobie czekam cierpliwie, na jakiś strzał. Średnia mam bardzo dobrą, dużo zgarnąłem w okolicach 1,3-1,8 więc wczorajszy wybryk nic mnie za bardzo nie kosztował. Ale, ale ZUE odpala powoli, ale konsekwentnie do góry:)