Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Ja i tak jestem w plecy

Zgłoś do moderatora
Przecież widać ewidentnie, że ktoś gra na tym papierze - bo co to za cudo-mleczarnia?

wczoraj jazda do góry - podjarani złożyli zlecenia na 0,45 - 0,47 to im się poda w odpowiednim momencie i znów jazda w dół do 0,27 tym razem?

Oddawajcie grubemu puki czas - prawda będzie po 12 marca - jak znów o miesiąc Włoski bank przedłuży agonię Włoskim przedsiębiorcom - czemu nie przedłużą im kredytu jak każdej normalnej firmie o 12 miesięcy? czyżby wiedzieli w BANKU coś więcej niż Wy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.