As. Mówię o tym, że w Polsce brakuje inwestorów długoterminowych, bo nikt nie ma jaj, żeby posiedzieć na spółce kilka lat. Na giełdzie jest dużo młody niedoświadczonych inwestorów, którzy niestety myślą, że giełda to kasyno. Smutne.
Czym innym jest rozpatrywanie giełdy w puntu widzenia inwestowania a czym innym jest rozpatrywanie jej z perspektywy grania.
Gracze nigdy nie będą bogaci a ich emocje to sinusoida.
Popraw jeśli się mylę