a dlaczego np nie 11,0-12,5 zł......?????
starasz się kolego mądrze pisać tylko szkoda, że takie kocopoły.....
myślę że nikt powazny w tego typu spółkę nie inwestuje... ale to przecież tylko moje zdanie... ;)
gra czysto spekulacyjna i nic więcej - lada moment powrót poniżej 10 gr, pewnie już nie na 6 gr ale poniżej 10gr na pewno ;)