rynek nieruchomości to stąpanie po cienkim gruncie. Takie przejęcia wcale nie wróżą dobrze. Wyjaśnię. Podobnie sytuacja się miała w przypadku sieci telekomunikacyjnych. Nie po to przejmowało się mniejsze spółki, aby je rozwijać, ale po to aby je wygaszać i przejmować infrastrukturę. Na rynku nieruchomości przejmuje się się spółkę, bo za jej pomocą przejmuje się grunty. Proste. Zwróć uwagę tez na fakt, że rynek nieruchomości w Polsce jeśli chodzi o ceny jest na maksimach a do tego rządowy program mieszkanie + może ale nie musi uśrednić cen za metr. Ale spoko taka informacja rzeczywiście może podgrzać atmosferę w krótkim terminie.