Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,05 zł , zmiana od tamtej pory: 40,50%

Re: INTERSPORT podobna sytuacja due diligence trwa inwetora branzowego

Zgłoś do moderatora
4f juz jest... ma 33 proc a drugie 33 proc ma dystrybutor uvexa i odlo i innych firma larix. Teraz trwa duedilligence kogos ze wschodu. Wg mnie obaj większościowi ogłoszą zaraz wezwanie na całość, no z ruskimi są dogadani na sprzedaż swoich pakietów dużo wyzej. Wg wezwanie na iniltersport bedzie po 2.5 za akcje... dodam ze larix /czyli bracia pieła/ przekoczyli kilka dni temu 33%, a to oznacza konieczne wezwanie do 3 mcy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -1,16% 8,50 2022-05-16 14:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.