Będą miały takie wzięcie, że aż im bezpieczniki powyskakują.
Pewnie dając dobry przykład sam pan premier, przesiądzie się z limuzyny rządowej.
Pawlak też swego czasu Polonezem jeździł, bo wszystko dobre co Polskie.....o przepraszam, wszystko dobre co chińskie.
ck