Dnia 2024-07-12 o godz. 21:57 ~Green napisał(a):
> A co masz do mnie? Piszę czasem jak widzę to technicznie. To forum w teorii jest wymianą poglądów. No ale chłopaki lole i inne szukają usprawiedliwienia i winy innych. Zabawne to jest. Jak dzieciaki w piaskownicy... :)
Green albo Tty jak wolisz, odpowiedz mi prosze czy ty masz jakies zaburzenia?
Komentujesz ten artukul gdyby dotyczyl spolki mls, wpisujesz w wiadomosci Cycumitoman vel lol.
Czy Ty wiesz co oznacza slowo vel? bo swoim wpisem chcesz zmanipulowac innych uzytkownikow tym ze cycumitoman to rowniez dexter, lol, igor itp. ( Jak ty to pieknie mowisz, zachowanie socjopatyczne.)
Bo Tty mozesz komentowac i wymieniac poglady a ja nie?
Bo co moja narracja nie pauje do tego ze to Ty zamiast zyskow od ponad roku jestes na minusie i zamiast zarabiac to liczysz wirtualna strate i doskonale wiesz ze w niedalekiej przyszlosci nie widac ratunku? albo moze sam zauwazyles ze ten okret juz tonie?
A moze boli Cie to ze dales sie nabrac cycowi na jego pseduopowiesci o domkach z szkla na piasku?
Albo dalej czekasz na prezentacje samochodu z szybami QG?
I na koniec odpowiedz mi chociaz na to jedno pytanie.
Kto ma zarzuty od knf? Ja czy spolka?