Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jak tam moje pelikany? ~DexterHodowcaPelikan 4 2026-06-22 21:36
Akumulacja Wyckoffa na MLS? ~wizimir 3 2026-06-21 22:09
Od stycznia 2025 obiecujecie kurs poniżej 10 zł ... ~Marek 10 2026-06-21 16:14
ale urwało. wczorajszy wyskok drogi skarcony ~Dexter 4 2026-06-20 01:04
w poniedziałek sruuu zaczynamy od 14.50 ~Dexter 8 2026-06-18 16:37
Nie chce spadać, będzie rosło ~HansKloss 6 2026-06-18 12:59
można uznać że 15 jest trwałe rozbite ~Dexter 3 2026-06-17 22:29
Wojenne (02.2022r) tąpnięcie na MLS, potem KNF 2024r vs Iq 2026r. ~lau 4 2026-06-17 18:37
12 maja i tylko informacja o jednym zamówieniu 0,3 mln zł ~Mirek 26 2026-06-17 18:10
nawet decyzja sądu nie pomogła szok co to za gniot ~Dexter 2 2026-06-17 14:09
Wczoraj przy marnym obrocie lekko urosło, to ~Mirek 4 2026-06-17 12:07
Dexter to mem ~Ahmed 3 2026-06-17 10:26
no i jak tam moje dziubaski woltaniczne? kto nowy na haku? ~Dexter 1 2026-06-17 10:25
woltaniaki wyłażą z nor jak robi się zielono ~Dexter 3 2026-06-16 19:54
HansKlop to ty ratujesz kurs kupując 1 akcje? ~Dexter 4 2026-06-16 17:57
Kolejny ciężki tydzień, zresztą jak wszystkie w ostatnich latach ~Oko 1 2026-06-15 08:20
Duża niemiecka konkurencja dl MLS, link ~Mirek 4 2026-06-14 17:00
gdzie jest mój ulubieniec HansKlop? ~Dexter 1 2026-06-13 00:54
naprawdę nie macie szacunku do swojego czasu i pieniędzy? ~Dexter 5 2026-06-12 18:57
Ciekawe jaki obecnie mają backlog, bo informowali ~Mirek 2 2026-06-12 06:00
Pane Dextere, kde je ten dlouho slibovaný výsadek? ~Honzicek 2 2026-06-11 21:46
jak to jest przesiedzieć cała hossę na haku? ~Dexter 1 2026-06-11 10:11
Czuję w kościach, że raport IBR może być kubłem zimnej wody na głowęCyca ~Mirek 2 2026-06-11 09:56
ostrzegałem że ubierają , a teraz wystomp! ~Dexter 17 2026-06-10 21:12
MLS, ELQ nie utrzymają podium max przecen akcji... ~lau 1 2026-06-09 15:15
Nadal 0,3 w tym roku czy coś więcej ~Max 4 2026-06-08 19:22
MLS może, ELQ powinien odpalić. ~iknac 2 2026-06-08 10:12
Boicie się czy macie tylko stres i niepewność? ~Dexter 7 2026-06-06 14:00
Wczoraj zamknięcie paskudną świecą ~Mirek 12 2026-06-05 21:47
Kto rozebrany? Wystomp! ~Antydexter 3 2026-06-05 18:19
[x]
MLSYSTEM -0,81% 14,68 2026-06-22 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.