|
jak tam moje pelikany?
|
~DexterHodowcaPelikan
|
4
|
2026-06-22 21:36
|
|
Akumulacja Wyckoffa na MLS?
|
~wizimir
|
3
|
2026-06-21 22:09
|
|
Od stycznia 2025 obiecujecie kurs poniżej 10 zł ...
|
~Marek
|
10
|
2026-06-21 16:14
|
|
ale urwało. wczorajszy wyskok drogi skarcony
|
~Dexter
|
4
|
2026-06-20 01:04
|
|
w poniedziałek sruuu zaczynamy od 14.50
|
~Dexter
|
8
|
2026-06-18 16:37
|
|
Nie chce spadać, będzie rosło
|
~HansKloss
|
6
|
2026-06-18 12:59
|
|
można uznać że 15 jest trwałe rozbite
|
~Dexter
|
3
|
2026-06-17 22:29
|
|
Wojenne (02.2022r) tąpnięcie na MLS, potem KNF 2024r vs Iq 2026r.
|
~lau
|
4
|
2026-06-17 18:37
|
|
12 maja i tylko informacja o jednym zamówieniu 0,3 mln zł
|
~Mirek
|
26
|
2026-06-17 18:10
|
|
nawet decyzja sądu nie pomogła szok co to za gniot
|
~Dexter
|
2
|
2026-06-17 14:09
|
|
Wczoraj przy marnym obrocie lekko urosło, to
|
~Mirek
|
4
|
2026-06-17 12:07
|
|
Dexter to mem
|
~Ahmed
|
3
|
2026-06-17 10:26
|
|
no i jak tam moje dziubaski woltaniczne? kto nowy na haku?
|
~Dexter
|
1
|
2026-06-17 10:25
|
|
woltaniaki wyłażą z nor jak robi się zielono
|
~Dexter
|
3
|
2026-06-16 19:54
|
|
HansKlop to ty ratujesz kurs kupując 1 akcje?
|
~Dexter
|
4
|
2026-06-16 17:57
|
|
Kolejny ciężki tydzień, zresztą jak wszystkie w ostatnich latach
|
~Oko
|
1
|
2026-06-15 08:20
|
|
Duża niemiecka konkurencja dl MLS, link
|
~Mirek
|
4
|
2026-06-14 17:00
|
|
gdzie jest mój ulubieniec HansKlop?
|
~Dexter
|
1
|
2026-06-13 00:54
|
|
naprawdę nie macie szacunku do swojego czasu i pieniędzy?
|
~Dexter
|
5
|
2026-06-12 18:57
|
|
Ciekawe jaki obecnie mają backlog, bo informowali
|
~Mirek
|
2
|
2026-06-12 06:00
|
|
Pane Dextere, kde je ten dlouho slibovaný výsadek?
|
~Honzicek
|
2
|
2026-06-11 21:46
|
|
jak to jest przesiedzieć cała hossę na haku?
|
~Dexter
|
1
|
2026-06-11 10:11
|
|
Czuję w kościach, że raport IBR może być kubłem zimnej wody na głowęCyca
|
~Mirek
|
2
|
2026-06-11 09:56
|
|
ostrzegałem że ubierają , a teraz wystomp!
|
~Dexter
|
17
|
2026-06-10 21:12
|
|
MLS, ELQ nie utrzymają podium max przecen akcji...
|
~lau
|
1
|
2026-06-09 15:15
|
|
Nadal 0,3 w tym roku czy coś więcej
|
~Max
|
4
|
2026-06-08 19:22
|
|
MLS może, ELQ powinien odpalić.
|
~iknac
|
2
|
2026-06-08 10:12
|
|
Boicie się czy macie tylko stres i niepewność?
|
~Dexter
|
7
|
2026-06-06 14:00
|
|
Wczoraj zamknięcie paskudną świecą
|
~Mirek
|
12
|
2026-06-05 21:47
|
|
Kto rozebrany? Wystomp!
|
~Antydexter
|
3
|
2026-06-05 18:19
|