dzisiaj kolejne uderzenie na ponizej 10centow, zobaczycie, to juz trup, jak spadnie na n.q mozna sie bawic cos przy 1-3 centa pod decyzje sadu.
Docelowa 6 centa zwala, tyle co tariko chce, ale on bedzie meczyl nizej, skupi z rynku taniej niz 6 centa ile sie da