Dnia 2012-09-28 o godz. 17:31 ~odi napisał(a):
A po co robić podbitkę też mam tłumaczyć?
Tak, wytłumacz - pod co będą robić podbitkę, skoro teraz kurs jest najniżej do kupienia (18-19 gr) i popytu na bomitaniochę nie ma już kolejna sesję, a w perspektywie jest prawdopodobieństwo wielu niemiłych info?
Moze pod walne, na które być moze przyjedzie jeszcze mniej bomiwtopionych niż poprzednio?