Dnia 2013-06-12 o godz. 10:38 ~mis napisał(a):
> a wogole to jezeli mialyby byc te 200mln$ to czy o takiej
> inwestycji nie mowili by w programie1 tv polska, a tu ani
> slych ani widu, mniejsze inwestycje z zagranicy na kilka
> mln $ sa glosno omawiane w tv a tu przeciez inwestycja
> 200mln, no chyba co jest tu nie chalo??????????
haahahahahah....kolejny gamon ktory sugeruje ze spolka klamie ahahahahahah......tak tak...beda mowic w TV....w TV TRWAM ahaha