Dnia 2013-06-12 o godz. 10:07 ~Wariat napisał(a):
> ale to pewne że dzisiaj cos takiego będzie? Ja widziałem
> tylko jak niejaki Jus napisał o tym a więc to może być
> jakiś fikoł forumowy:) było gdzieś cos oficjalnie?
masz w infie z poniedzialku ze dzis maja podac informacje o WZA