panowie stan wody w szczecinku ok, powodzi nie bylu to chyba ze 300lat
wracajac do tematu, spadek jest mozlwy tak jak spadlo z 58gr na 41 bez najmniejszego powodu, wiec dlaczego ma nie spasc na 20 groni, jakos zarzad nie spieszy z informacja i nie widac aby zalezalo im na dobrym kursie,
tak pewnie szybko znikne, ale tylko wtedy jak uwierze ze to juz nie bedzie spadac i kurs przekroczy prog 69groni