a wogole to jezeli mialyby byc te 200mln$ to czy o takiej inwestycji nie mowili by w programie1 tv polska, a tu ani slych ani widu, mniejsze inwestycje z zagranicy na kilka mln $ sa glosno omawiane w tv a tu przeciez inwestycja 200mln, no chyba co jest tu nie chalo??????????