Dnia 2017-08-03 o godz. 07:33 ~konrad napisał(a):
> Dnia 2017-08-03 o godz. 07:26 ~gatta napisał(a):
> > Nikt z zarządu nie handlował akcjami więc może chodzi o kogoś niechcianego z zewnątrz.
> > Jest jeszcze jedna sprawa. Raport 14 sierpnia i kontrakty. To przedsmak tego co się szykuje po podpisaniu umów. Będzie baaaaardzo grubo na tym papierze skoro już teraz KNF próbuje trzymać lejce kursu. 10 zeta to pikuś na tym walorze.
>
> kolego przestan pisac bzdety co ty mozesz wiedziec na darmo spolki nie zawieszaja musi cos w trawie piszczec jakie 10zl
raczej śmierdzieć