Dnia 2017-08-03 o godz. 07:26 ~gatta napisał(a):
> Nikt z zarządu nie handlował akcjami więc może chodzi o kogoś niechcianego z zewnątrz.
> Jest jeszcze jedna sprawa. Raport 14 sierpnia i kontrakty. To przedsmak tego co się szykuje po podpisaniu umów. Będzie baaaaardzo grubo na tym papierze skoro już teraz KNF próbuje trzymać lejce kursu. 10 zeta to pikuś na tym walorze.
kolego przestan pisac bzdety co ty mozesz wiedziec na darmo spolki nie zawieszaja musi cos w trawie piszczec jakie 10zl