Nikt z zarządu nie handlował akcjami więc może chodzi o kogoś niechcianego z zewnątrz.
Jest jeszcze jedna sprawa. Raport 14 sierpnia i kontrakty. To przedsmak tego co się szykuje po podpisaniu umów. Będzie baaaaardzo grubo na tym papierze skoro już teraz KNF próbuje trzymać lejce kursu. 10 zeta to pikuś na tym walorze.