Oczywiscie. Tak jak za poprzednich kadencji swojaki wstawiali swoich. Z ta roznica, ze klany bylo zlodziejskie i sprzedajne, dlatego tez Bos kosztuje tyle ile kosztuje. Ludzie sie nigdy nie naucza. W imie wlasnej bezmyslnosci beda psioczyc i wciaz glosowac na zlodziejstwo. Jeszcze sie tym chwala.