Głupoty pleciesz sprzedałbym i kupiłbym więcej niż mam obecnie. Bzdury na resorach. Gdybyś miał te akcje po znaczenie niższym kursie niż obecnie wówczas robiąc taki myk stracilbys. Dolicz sobie podatek oraz prowizje i jesteś w plecy. Tak że wiesz taki pomysł jest średni