Moim zdaniem tu jest panika po informacji podsycana jest dużą podażą z krótkiej sprzedaży. Nie mam pewności , ale tak wygląda, że to krótka sprzedaż włącza się w kluczowych momentach żeby pobudzać strach i panikę. W zeszłym roku po prawie takim samym infie było tak samo. Była trochę mniejsza dynamika, ale też była panika. Zastanawiam się dlaczego to info nie zrobiło wrażenia na konkurencji??? Ich to nie dotyczy???
Moim zdaniem na XTB zaczynają się podobne jazdy jakie bywają na CD Projekcie i nie podoba mi się to za bardzo :(