Kwestia skali, podziel tą kwotę na 50 tys. inwestorów- będzie niecałe 5 tys. PLN (zaokrąglę to do równych 5k). Przy obecnym kursie to nawet 90 akcji nie jest. Nadal dużo? Odpowiedz sobie też na pytanie- no dobra, 90 akcji po dzisiejszym kursie, ale jak ktoś kupił nawet rok temu to zapłacił po 35 (celowo podaję cenę przed spadkami w zeszłym roku) to wychodzi około 3,1k.... Niektórzy raty kredytowe mają wyższe. 50 tys inwestorów to luźne założenie, obstawiam, że są tacy co mają pokaźne sumy i tacy co mają po kilka, kilkanaście akcji, przyznasz jednak, że 230 mln PLN podzielone na 50 tys spanikowanych inwestorów w kraju, w którym żyje blisko 40 mln mieszkańców to racjonalne racjonalna liczba?